DZIAŁALNOŚĆ W ZAKRESIE REFOOD

O NAS

Wasserkraft Sp z. o.o. jest firmą która w sposób kompleksowy i profesjonalny zagospodaruje Państw odpady spożywcze, roślinne i zwierzęce. Dzięki najnowszej technologii i wykwalifikowanej kadrze w sposób bezpieczny i profesjonalny sposób usuwamy odpady zgodnie z wymaganiami obowiązującymi zarówno w prawie polskim jak i w Unii Europejskiej.

Dzięki odpowiednio skonstruowanemu procesowi gospodarowania odpadami nasz zakład przygotowuje  je w celu maksymalnego gospodarczego wykorzystania. Towar po przejściu przez nasz proces technologiczny staje się towarem niezdatnym do użytku i przybiera charakter odpadu.  Dzięki temu z odpadów zostanie wytworzona energia elektryczna oraz znaczny odzysk materiałowy.

Przeprowadzamy profesjonalną, bezpieczną i gwarantującą całkowite zniszczenie utylizację towarów poprzez ich mechaniczne uszkodzenie, rozdrobnienie oraz ostateczne termiczne przekształcenie w instalacjach przystosowanych do termicznego przekształcania odpadów.

Pomagamy przetworzyć zbędną żywność w czystą energię.

Dzięki współpracy z biogazowniami dajemy drugie życie odpadom spożywczym zamieniając je w czystą energię elektryczną. Wspólnie możemy zadbać o czyste środowisko w którym my i nasze dzieci będziemy żyć.

KIM SĄ NASI KLIENCI?

Obsługujemy Klientów z całej Polski i do każdego z nich podchodzimy indywidualnie przedstawiając najatrakcyjniejszą ofertę. Zaufali nam zarówno małe restauracje, firmy spożywcze jak również duże sieci handlowe.

Dzięki znajomości specyfiki branż, w których działają nasi klienci możemy zaproponować najlepsze stawki za utylizację oraz recycling odpadów.

DZIAŁALNOŚĆ W ZAKRESIE REFOOD