CZYSZCZENIE BIOGAZOWNI

O NAS

Wasserkraft sp. z o.o. – rozpoczęliśmy działalność w 2009 roku. Jesteśmy prężnie działającą  firmą w zakresie czyszczenia biogazowni, zbiorników fermentacyjnych,  pofermentacyjnych oraz silosów na terenie całej Polski.

Rozumiemy że nasi klienci potrzebują szybkiej i sprawnej usługi dzięki czemu biogazownia będzie działać wydajnie w krótkim czasie.

Realizujemy zlecenia czyszczenia małych zbiorników jak i zbiorników wielkogabarytowych. W ofercie mamy również szeroki zakres produktów firmy Stallkamp: mieszadła różnego typu, zbiorniki, pompy. Oferujemy montaż i pełny serwis urządzeń oraz systemów grzewczych zbiorników fermentacyjnych.

Wykwalifikowana kadra posiada duże doświadczenie w dostarczaniu wszelkiego rodzaju usług czyszczenia zbiorników w branży biogazowej. Obsługujemy na terenie całej Polski już ponad 30 biogazowni. Klienci którzy korzystają z naszych usług chętnie polecają nas na rynku i ponownie nawiązują z nami współpracę na czyszczenie kolejnych zbiorników. 

Pracownicy posiadają specjalistyczny sprzęt do bezpiecznego i sprawnego wykonywania awaryjnego czyszczenia bez uprzedniego wietrzenia zbiornika.

Wycena prac odbywa się na podstawie oględzin lub wymiarów zbiornika.

Zapraszamy do współpracy.